Zavolejte nám
+420 606 350 661

Tesařské práce

Pergoly, zahradní domky a altánky

Při stavbě krovu není potřeba dbát na vzhled samotné konstrukce. Ta je totiž schována pod střešní krytinou. Naopak pergoly a zahradní domky si pořizujeme nejen kvůli požadavkům na funkci (umístění grilovacího místa, umístění nářadí, atd). Pro našeho klienta je velice důležitý samotný vzhled dřevěné konstrukce. Následující roky se pohledem na pergolu nebo altánek bude kochat nejen její majitel, ale také rodina a návštěvy.

Dřevěné parkovací přístřešky

Pokud není z nějakého důvodu možné mít uzavřenou garáž, nejvhodnějším způsobem, jak ochránit auto před povětrnostními vlivy, je pořídit mu garážový přístřešek. Nevyjde draho, snadno jej postavíte a kromě toho, že poskytne ochranu autu, může sloužit třeba i pro uskladnění dřeva. Garážové stání se navíc stane vkusným doplňkem rodinného domu, chaty či chalupy.

Stavebně-tesařské konstrukce

Do této kategorie řadíme všechny dřevěné prvky, které přímo navazují na hlavní stavební konstrukci. Může se jednat o dřevěné obložení štítu domu, stavbu bednění pro zalévání betonu nebo dřevěné fasády.

Střešní konstrukce

Při stavbě krovu klademe velký důraz na přesnost výroby jednotlivých dřevěných prvků. Na přesnost se soustředíme už při samotném zaměřování objektu. Umožní nám to celou konstrukci připravit už na v dílně na sídle firmy, kde máme veškeré potřebné vybavení. Při samotné montáži na objektu Vám tak šetříme čas a nevznikají zbytečné vícenáklady.

Daniel Hubálek

příprava staveb, pokrývačství, tesařství
telefon: +420 602 240 031
email: info@hubalek-leseni.cz

Ing. Monika Dinhová

kalkulace a příprava staveb
telefon: +420 606 350 661
email: info@hubalek-leseni.cz

Fakturační údaje

Daniel Hubálek

Adresa:
Pod Výrovem 1050
Nové Město nad Metují 549 01

IČO: 67472737
DIČ: CZ7404173249

Otevírací doba:
PO-PÁ: 7:00 - 15:30, SO-NE: Zavřeno

© 2024 Hubalek-leseni.cz
Zásady ochrany osobních údajů